HOW DEAR YOU DRUSKININKAI

HowDearYou_Druskininkai_42.jpg

Visada turint laisvą savaitgalį ar bent dieną stengiamės iš Vilniaus nuvažiuoti į kokį kitą Lietuvos miestą, ten praleisti keletą valandų, kažkur pavalgyti, pasivaikščioti, pamatyti porą gražių vietų, išgerti kavos ir keliauti namo, savo darbo dėka aplankom daug gražių miestų, tačiau nespėjam jais pasidžiaugti, šis blog’as tam, kad galėtume tuo pasimėgaut ir pasidalinti su kitais! Mano (Monikos) gimtadienio dieną į Druskininkus vykom daryti priešvestuvinės fotosesijos vienai nuostabiai šios vasaros porai ir negana to, kad turėjom smagią fotosesiją, jaukius pietus, dovanų gavau masažą FLORES SPA centre! Taigi, šįkart tuo miestu ir turint tikslą tapo Druskininkai.

Iš namų išsikrapštėm visai vėlai, masažus (kad abu turėtume tą progą aš savo ruožtu masažą padovanojau ir Ignui) turėjom 17 val., tai atvykus realiai turėjom valandą. Pasistatėm mašiną ir vaikščiojom visur pėsčiomis. Iš pradžių nuėjom prie stačiatikių cerkvės - tai ryškus, savo aurą turintis miesto akcentas, mano akis iškart įamžinus šį pastatą patraukė kitas -  viešbutis Dalija, neįprastas, puošnus medinis namas! Pasaulis toks mažas. Fotografuoju viešbutį, ir žiūriu, kad kažkas mojuoja pro langą! Žiūrim, draugė Paula (kuri turi fainą lifestyle blogą Enjoy by Paula), šiaip gyvenanti Anglijoj, tai buvo labai netikėta ir faina! Pasisveikinom, pasibučiavom ir atsisveikinom, nes merginos ten ruošėse mergvakariui! Mes dar turint šiek tiek laiko tikėjomės užkąsti išgirtame Toli Toli restorane (judant link tikslo sustojom prie apversto namuko, gal ir visai fainai užeit ten, bet neturėjom laiko, tai nuskuodėm maisto), bet pavalgyt nepavyko, virtuvė tuo metu nedirbo. Visgi nusprendėm pasilikt išgert kavos (kas alaus, nealkoholinio lygtais), kadangi aplinka, aura, kažkaip kvietė ten dar pabūti, man kažkaip visada labai malonūs tokie gražūs, apgalvoti interjerai, detalės, tai dar kai gavom pasakojimą, kad savininkė fotografuoja ir yra architektė, ir jos darytos nuotraukos, kurios mus apžvaėjo kabojo ant sienų, supratom, kad šiek tiek pasilikę padarėm gerą sprendimą.

HowDearYou_Druskininkai_08.jpg

 

Kita stotelė (ir viena pagrindinių mūsų viešnagei) - FLORES SPA, nauja, skoninga, jauki aplinka, puikos procedūros ir mineralais praturtinas vanduo ant povo kėdžių saulės nušviestame loung’e. Nepraleidom progos įamžinti nei saulės spindulių nei kūrybingų interjero sprendimų! FLORES įsikūręs pastate, kur yra ir vandens parkas, o jo architektūriniai sprendimai, ypač lubose, man taip pat žiauriai patiko!

Po masažų patraukėm pavalgyt. Dabar jau tikrai. Nebenorėjom eksperimentų, tai nuėjom į vietą, kur tikrai žinojom, kad bus skanu - SICILIA (ten buvom ir per gimtadienį). Lašiša, burgeris, namininis limonadas, alus ir dar Prosecco gale (nes iš vakaro buvo buvęs ilgas smagus pasisedėjimas, tai reikėjo, jau seniai to…) Viskas išgerta ir suvalgyta iki kruopelyčių ir paskutinio gurkšnio, 10 balų ( gal jei gilintumėmės ten ir mažiau, bet tuo momentu, tame mieste ir palei visas aplinkybes 10).

 

Po maisto norėjom dar pasivaikščioti, būtų apmaudu neapsilankyt ir nepaisvaikčiot prie Druskninkų muziejaus (tiesa, dar prieš važiuojant buvo aišku, kad norim išbandyt Lynų kelią, tai keltuvas per Nemuną, bet vis buvo labai ilgos eilės, tai pasilikom pabaigai, jei spėsim).

Prie muziejaus takai, gamta, saulėlydis, daug gražių, laimingų žmonių - labai atpalaiduojanti ir maloniai judri vieta! Pirmą kart šią vietą buvom aplankę su jaunaisiais prieš keletą metų, jau tada ši vieta paliko įspūdį, aš turiu silpnybę simpatiškiems architektūriniams kūriniams!

Kai pastebėjom, kad tuoj pradės temti nuskubėjom prie keltuvo, buvo eilutė, bet maža, tai galvojom viskas bus super. Susimokėjom, sulaukėm eilės, įlipom. Kaip čia pasakius, kai blaškais, ar fotkint ar nefotkint, ką čia daryt, tai kelionė per trumpa, gerai, kad keliaujant atgal padėjom fotikus į šoną! Bet šiaip visai faina pramoga, tik tiek, kad toks biškį cirkas (Ten kelia nuo Akvaparko iki Snow arenos per Nemuną), tai jei nepabūni kitam krante ir grįžti iškart, tai realiai lauki ilgiau eilėj negu keliauji. Kai nusikėlėm į kitą pusę (mums liepė iškart grįžt, nes jau darbo galas ir nebūt ten), tai pamatėm laukiančią kokių  50 žmonių eilę, tai tiesiog išlipi ir eini į jos galą, kad grįžtum. Na, bet buvom dviese, tai kol vienas laukė eilėj kitas nuėjo pasivaikščiot šiek tiek, ir apsikeitėm, tai man buvo labai faina paskutiniais saulės spinduliais apšviestos konstrukcijos, o Ignas dar šiek tiek paskraidino droną. Ir tada temstant laimingai sulaukę eilės gondolom persikėlėm atgal, nužingsniavom iki mašinų ir parvykom į sostinę.

 

Reziumė - gyvas, įdomus, atsinaujinantis, atpalaiduojantis miestas!

Maži minusiukai (mums, nebūtinai jums)  - kai kurios gatvės primena Basankę, fontanas šoka palei estrados princą, eilėse ir kavinėse gali sutikti susireikšminusių ir įkaušusių emigrantų.
Pliusai - kalnas vietų procedūroms, eilė taškų pasivaikščiojimams ir saulės palydėjimams bei pasisdėjimams palydint saulę, užtektinai vietų skaniai pavalgyti, norintiems įdomesnių atrakcijų ir akcentų - yra kur apsilankyti taip pat!