3 REASONS TO VISIT ANYKSCIAI

Anykščiai - puiki vieta įgyvendinti mūsų mėgstamą savaitgalio planą - kažką pamatyti, kažką nuveikti ir kažkur skaniai pavalgyti ar išgerti kavos! Todėl dalinamės 3 dalykais, ką mūsų nuomone smagu ir verta padaryti Anykščiuose!

1. 5 TAŠKAI - nerealiai jauki vieta skaniai pavalgyti, pabendrauti. Tai makaronų restoranėlis, kur galite paragauti vietoje gamintų makaronų, kuriuos jums patieks linksma ir faina kompanija, pasiūlys paragauti skanių gėrimų bei paskanauti naminio deserto. Išskirtiniausia tai, kad šis restoranėlis - tai namukas su vos keliais staliukais, tačiau jautiesi tarsi Italijoje, familiarus bendravimas, šilta aplinka bei tiek eksterjeras, tiek interjeras palieka nuostabų įspūdį ir kviečia sugrįžti vėl, pavyzdžiui, mes ten sugebėjom apsilankyti dukart per vakarą!

2. LAJŲ TAKAS + PUNTUKAS - idealus maršrutas pasivaikščiojimui vienam, dviese, su šeima, suvalgyti ledų porciją, pasigrožėti medžių viršūnėmis ir įamžinti visiems puikiai žinomą didžiulį akmenį! Lietuvos gamta įspūdinga, o šis kampelis puikus to pavyzdys.

3. ATRAKCIJOS - jei jau pakartojote ketvirtos klasės ekskursijos maršrutą - Siaurukas, Arklio muzijeus, J. Biliūno sodyba, Laimės žiburys tai tikrai rasite ką nuveikti dar - prieš porą metų lankėmės labirintų parke ir leidomės nuo kalno rogučių trasa, šį kart apsiribojome dviračių pasivažinėjimu parke ir vakarine boulingo partija Nykščio namuose, nenuvargom ilgose eilėse ir spėjom viską padaryti per vieną dieną!