WHY WE CHOOSE TRAKAI

Savaitgaliui gavom JEEP automobilį. Jau pasvajojam, kaip patogu toks automobilis turint vaiką ir lakstant pas tėvus, savaitgaliais į gražiausias Lietuvos vietas, nors nieko prieš būtume turėt tokį ir dabar. Galvojom, kad mieste bus sudėtinga, bet jis toks manevringas, kad tik dar labiau privertė užsimanyt tokios mašinos!

Visgi, automobilis - tai transporto priemonė, kas, kiek ir kur ją naudoja, sprendžiam patys, o mes nusprendėm su juo nukeliaut į Trakus! Čia turbūt daug išsiplėsti nereikia, sunkiai surastume žmonių, kurie nėra ten buvę, tačiau gyvenant Vilniuje, tai tarsi dovanėlė, jei nusibosta šiam mieste, norisi pakeist aplinką ir pravėdint galvą. Mes dažniausiai renkamės Trakus dėl keletos vietų ir veiklų.

1) Maistas. Žiemą BONA picos su jaukia vieta ir gražiu vaizdu, vasarą gaivūs gėrmai, kava ir salotos ar restorano patiekalai džiugina, tiek savaitgalį, tiek tiesiog darbo dienos vakare (antras variantas gal net fainiau, nes ne tiek daug žmonių ir daug ramiau). Taip pat KIBINAI. Nes labai skanūs, įvairūs ir kartais tikrai užsinori! Plius galima pasiimt išsinešimui ir suvalgyt prie pilies ar aplink Trakus kokiam gražiam gamtos kampely arba valty!

2) Vandens dviračiai ir valtys. Tokie pasiplaukiojimai labai ramina, mums labai patinka pasiplaukiot aplink pilį ar kažkur toliau. Gaila šįkart buvo labai vėjuota, tai nesinorėjo sušalti, bet dažnai atvykę šia pramoga pasinaudojam!

3) Pasivaikščiojimai. Tiesiog pasivaikščioti aplink pilį, nuvykti iki Užutrakio dvaro, palydėti saulės - nuostabus jausmas, atgaiva protui ir mankštelė kūnui. Tą vakarą norėjom įgyvendinti vieną pasivaikščiojimą, bet paklydus ir pradėjus temti nepavyko. Laimei, iš antro karto išėjo. Apie tai PAPILDYME.

KITA DIENA - PAVYKĘS PASIVAIKŠČIOJIMAS.

PAPILDYMAS. Stebuklas vos 30 km nuo Vilniaus arba 5 km nuo Trakų - Varnikų pažintinis takas. 3,5 km kilometrai džiaugsmo jūsų akims, valanda atsipalaidavimo jūsų protui ir keli tūkstančiai žingsnių mankštelės kojoms. Pirmąkart šis džiaugsmas nepavyko. Viską rasti kaip ir paprasta. Google maps veda į Varnikų pažintinio tako parkingą. Iš ten matos rodyklės į Tako pradžią. Prieini planą, o ten kažkaip sugebėjom nueiti keliu į kairę, ne į dešinę, kur už poros žingsnių buvo tako pradžia. Tad pirmąkart kai ketinom praeiti šį taką, praėjom kitą taką, tiesiog mišku. :D Antrąkart pasisekė nueiti TUO KELIU. Jausmas kaip pasakoj, nemeluojam. Sakė, kad ir žiemą labai gražu, tai įsivaizduojam, kad skirtingu metu laiku, skirtingas grožis - būtinai grįšim. Pavasarį - labai gražu, jauku, saulėta, tik labai daug uodų, bet poroj atkarpų ir stotelių galima rasti gamtos žydėjimo! Labai rekomenduojam. Nerealu. Užsikabinkit nuotraukomis ir keliaukit pamatyti savo akimis!